★★★★★ 4.6 104 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by shimf.co.uk
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Connection Specifications: Electric sofa motor actuator JLDQ.19.377.195F01 has only one cable, the plug is a 2 pin male plug, it is connected to the main motor
  • Precise Dimensions: Massage seat motor JLDQ.19.377.195F01 features a minimum install size of 377 mm (14.84 inches) and a stroke of 195 mm (7.68 inches)
Model JLDQ.19.377.195F01
Brand Name Dlfeue
Model Name Lift Chair JLDQ-19 Motor
Manufacturer Dlfeue
Material Type Aluminum
Included Components Parts
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
104 ratings | 43 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (87)
4 stars
3% (3)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)